هواپیمایی آتا


هواپیمایی آتا

هواپیمایی آتا یکی از شرکت های هواپیمایی تازه تأسیس ایران می باشد که در تبریز آغاز به کار نموده است در ادامه با آهوان همراه باشید تا اطلاعات مفید و تکمیلی در مورد این شرکت هواپیمایی را در اختیار شما قرار دهیم.

تــــاریخچه:

هواپیمایی آتا در 27 آذر 1387 در تبریز تأسیس گردید و اولین پرواز این هواپیمایی در سال 1388 از تبریز به مشهد مقدس صورت گرفت.

نــــاوگان:

 

3 فروند هواپیمای ایرباس ای 320 (Airbus A320)

 

 

  6 فروند هواپیمای بوئینگ 737 (Boeing 737)

 

 

   8 فروند هواپیمای مک دانل داگلاس (MD)

 

 

کلاس های پروازی:

این شرکت هواپیمایی دارای دو کلاس اکونومی و بیزنس می باشد و در قالب این دو کلاس در حال خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

 

مقاصد خارجی:

عراق (فرودگاه بین المللی بغداد و فرودگاه بین المللی نجف)، ترکیه (فرودگاه بین المللی آتا ترک استانبول)، کویت (فرودگاه بین المللی کویت)، عربستان سعودی (فرودگاه بین المللی ملک فهد)، گرجستان (فرودگاه بین‌المللی تفلیس، فرودگاه بین‌المللی باتومی).

 

مقاصد داخلی:

تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی، فرودگاه بین المللی مهرآباد)، اهواز (فرودگاه بین المللی اهواز)، اردبیل (فرودگاه بین المللی اردبیل)، بندر عباس (فرودگاه بین المللی بندر عباس)، اصفهان (فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان)، مشهد (فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد)، شیراز (فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب)، تبریز (فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی)، جزیره کیش (فرودگاه بین‌المللی کیش)، ارومیه (فرودگاه بین‌المللی شهید باکری)، بندر ماهشهر (فرودگاه ماهشهر).

 

آدرس دفتر مرکزی: شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی - نبش کوی یاس- پلاک8

تلفن تماس: 0214855  داخلی 2157 - 2158 - 2145

 

برای خرید بلیط هواپیما این ایرلاین شما به سادگی می توانید به سایت آهوان به آدرس www.Ahuan.ir مراجعه کنید یا با شماره 41889-021 تماس حاصل فرمایید و در سریعترین زمان ممکن اقدام به خرید یا مشاهده ی پروازهای متعلق به این شرکت هواپیمایی نمایید.

 

Airbus

Airbus