راهنمای خرید بلیط


با تشکر از حسن انتخاب شما که سایت شرکت خدمات مسافرتی و توریستی آهوان را برای خرید انتخاب کرده اید


 

 


مرحله اول: انتخاب مسیر

جهت خرید بلیط پرواز داخلی در منوی ابتدایی ورود به سایت می توانید به شکل زیر اقدام نمایید.در بخش شماره ی 1 شما می توانید شهر مبدا خود را انتخاب کنید.

در بخش شماره ی 2 شما می توانید شهر مقصد خود را انتخاب کنید.

در بخش شماره ی 3 شما می توانید تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در بخش شماره ی 4 شما می توانید  تعداد افراد بزرگسال (بالای 12 سال) را انتخاب کنید.

در بخش شماره 5 شما می توانید در صورت وجود، تعداد کودکان ( بین 2 الی 12 سال) را انتخاب کنید.

در بخش شماره ی 6 شما می توانید در صورت وجود، تعداد نوزادان (کمتر از دو سال) را انتخاب کنید.همچنین می توانید جهت جستجوی مسیر از پنل جستجوی سریع بلیط نیز استفاده نمایید.مرحله دوم: انتخاب پرواز

پس از کلیک بر روی لینک جستجو وارد مرحله انتخاب پرواز می شویم.
در بخش شماره 1 شما می توانید نحوه ی مرتب سازی نتایج جستجوی خود را با توجه به گزینه های طراحی شده معین کنید. 

 

در بخش شماره 2 شما می توانید تاریخ های نزدیک به تاریخ مورد نظر خود را به علاوه کم ترین نرخ قیمت بلیط آن روز مشاهده کنید و با کمترین هزینه و بهترین برنامه ریزی زمانی بلیط خود را خریداری نمایید. 

در بخش شماره 3 شما می توانید با انتخاب ایرلاین بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید که در این بخش اطلاعاتی از قبیل نام ایرلاین، چارتری یا سیستمی بودن بلیط، شماره پرواز، مدت پرواز، نوع هواپیما و قیمت بلیط موجود می باشد. 

 

در بخش شماره 4 شما می توانید مبدا و مقصد و شرایط انتخاب شده در صفحه اول سایت را که قبلا وارد کرده اید به علاوه نوع صندلی (اکونومی یا بیزنس) را تغییر دهید و ویرایش نمایید.
در بخش شماره 5 (فیلتر) شما می توانید نتایج را هر آنگونه که نیاز دارید بر اساس گزینه های تعریف شده مرتب سازی کنید1-   نوع پرواز ( سیستمی یا چارتری): 

2-   ایرلاین:


 

 

 

3-   زمان حرکت:
در بخش شماره 6 با کلیک بر روی لینک سبز می توانید جهت انتخاب پرواز اقدام نمایید.

وجود چند لینک رزرو به دلیل وجود نرخ های مختلف در محاسبه ی جریمه برای بلیط های سیستمی در صورت کنسلی می باشد که شما می توانید با کلیک بر روی لینک جزئیات نرخ، این نرخ ها را مشاهده کنید(شرایط کنسلی برای تمام بلیط های چارتری یکسان و غیرقابل استرداد می باشد).

 

  

پس از کلیک بر روی لینک رزرو و انتخاب نرخ مورد نظر خود، صفحه ای نمایش داده می شود که شما در صورت عضویت در باشگاه مشتریان می توانید برای خرید از تخفیفات و خدمات باشگاه مشتریان آژانس آهوان نظیر مشاهده تاریخچه خریدها و استردادهای قبلی خود بهره مند گردید و اگر عضو این باشگاه نیستید هم می توانید از همین صفحه جهت عضویت اقدام نمایید و در صورت عدم تمایل می توانید بدون ثبت نام نیز بلیط مورد نظر خود را خریداری فرمایید.
در این مرحله ضمن مشاهده مشخصات بلیط انتخابی، شما می توانید با ورود مشخصات مسافران و خریدار بلیط (نام و نام خانوادگی به فارسی و انگلیسی، کد ملی، تاریخ تولد کاملا مطابق با اطلاعات درج شده در کارت ملی اشخاص) و کلیک بر روی لینک مرحله بعد (پیش فاکتور) به فرآیند خرید بلیط ادامه دهید.
پس از طی مرحله بالا قبل از ورود به درگاه پرداخت پیش فاکتور نهایی برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید با مطالعه دقیق اطلاعات ورودی و قوانین و ومقررات سایت از خرید خود اطمینان حاصل نمایید و سپس با کلیک بر روی لینک تأیید نهایی به صفحه ی انتخاب درگاه پرداخت راهنمایی می شوید.
پس از تایید نهایی شما می توانید از بین گزینه ها درگاه پرداخت بانک مورد نظر خود را انتخاب کنید و جهت تکمیل خرید خود اقدام کنید.
پس از انتخاب درگاه مورد نظر در پنل بانک پذیرنده شما می توانید با ورود مشخصات کارت و کلیک بر روی لینک پرداخت مبلغ خرید خود را نهایی کنید.