هواپیمایی کارون


 

هواپیمایی نفت که در حال حاضر به نام هواپیمایی کارون در حال فعالیت است متعلق به سازمان بازنشستگی کارکنان شرکت نفت جمهوری اسلامی ایران است و یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی ایران می باشد. در ادامه با آهوان همراه باشید تا اطلاع مفید و تکمیلی در مورد این شرکت هواپیمایی را دراختیار شما قرار دهیم.

 

تـــــاریخچه:

از هواپیمایی نفت می توان به عنوان قدیمی ترین شرکت فعال در صنعت هوایی ایران نام برد که البته فعالیت این شرکت وابسته به نفت و فرایند اکتشاف و استخراج نفت می باشد. این شرکت در سال 1305 تأسیس گردید و بدون هیچ سانحه هوایی دلخراشی در ردیف ایمن ترین خطوط هوایی خاورمیانه قرار گرفته است. این شرکت در سال 1395 با هدف خدمت رسانی به هم میهنان عزیز کشورمان و سهولت سفر و جابه­جایی هوایی با نام هواپیمایی کارون در حال ادامه فعالیت خود و آماده ی خدمت رسانی به ملت شریف ایران است.

 

نــــاوگان:

  4 فروند هواپیمای فوکر 100 (Fokker 100)

 

4 فروند هواپیمای فوکر 50 (Fokker 50)

 

  یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 (Boeing 737)

 

 

مقاصد پروازی:

اهواز، آبادان، اصفهان، کیش، مشهد، آغاجاری، شیراز، شهر کرد، تهران، رشت، یزد، بندر ماهشهر، تبریز، خارک، اردبیل، بندر عسلویه، امارات

 

نشانی:

تهران- فاز يك شهرك اكباتان- بلوار شهيد نفيسي-پلاک 11

 

تلفن تماس:

021-47225

 

برای خرید بلیط این شرکت هواپیمایی شما به سادگی می توانید به سایت آهوان به آدرس www.Ahuan.ir مراجعه کنید یا با شماره تلفن 41889-021 تماس بگیرید و در سریعترین زمان ممکن اقدام به خرید یا مشاهده ی پروازهای متعلق به این شرکت هواپیمایی نمایید.