هواپیمایی معراج


 

هواپیمایی معراج یکی از کم تأخیرترین شرکت های هواپیمایی کشور می باشد و حتی با رکورد حداکثر تأخیر 7 دقیقه ای در سال 93 رتبه اول را بین شرکت های هواپیمایی ایران از آن خود کرده است. هواپیمایی معراج همچنین رکورد دار طولانی ترین پرواز در ایران می باشد. در ادامه با آهوان همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این شرکت هواپیمایی در اختیار شما قرار دهیم.

 

تـــــاریخچه:

این شرکت هواپیمایی در سال 1389 تأسیس گردیده است. مدیریت این شرکت هواپیمایی را کاپیتان تورج دهقانی زنگنه بر عهده دارد.

 

نــــاوگان:

 دو فروند هواپیمای ایرباس ای 600-300 آر (Airbus A300-600R)

 

   3 فروند هواپیمای ایرباس ای 200-320 (Airbus A320-200)

 

 یک فروند هواپیمای ایرباس ای 321 (Airbus A321)؛ کاربری این هواپیما جهت تشریفات دولتی می باشد و فاقد استفاده جهت مسافربری عمومی می باشد.

 

دو فروند هواپیمای بوئینگ 707 (Boeing 707)؛ کاربری این هواپیماها جهت تشریفات دولتی می باشد و فاقد استفاده جهت مسافربری  عمومی می باشد.

 

  دو فروند هواپیمای بوئینگ 737 (Boeing 737)؛ کاربری این هواپیماها جهت تشریفات دولتی می باشد و فاقد استفاده جهت مسافربری عمومی می باشد.

 

 دو فروند هواپیمای فالکون 50 (Falcon 50)؛ کاربری این هواپیماها جهت تشریفات دولتی می باشد و فاقد استفاده جهت مسافربری عمومی می باشد.

 

کلاس های پروازی:

کلاس پروازی اکونومی: خدماتی جهت آسودگی و سهولت سفر برای مسافرین گرامی در این کلاس وجود دارد همچنین پذیرایی نیز در طول پرواز انجام می شود.

کلاس پروازی بیزنس: دارای مدرن ترین صندلی های روز دنیا با دستگاه ال سی دی اختصاصی و فضای بیشتر جهت آسودگی مسافران می باشد.

کلاس پروازی فرست کلاس: در حال حاضر تعداد معدودی از پرواز های معراج دارای صندلی فرست کلاس می باشند. در این کلاس پروازی مدرن ترین پذیرایی از بهترین غذاها هنگام پرواز  انجام می گیرد و همچنین از مدرن ترین و بروزترین  و راحت ترین صندلی ها  جهت رضایت مسافرین استفاده می شود.

 

مقاصد داخلی:

تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کیش، کرمانشاه

 

مقاصد خارجی:

ترکیه، مالزی، عراق، کویت و امارات

 

نشانی:

تهران میدان آزادی ابتدای خیابان محمدعلی جناح ساختمان معراج

 

تلفن تماس:

021-62954

برای خرید بلیط این شرکت هواپیمایی شما به سادگی می توانید به سایت آهوان به آدرس www.Ahuan.ir مراجعه کنید یا با شماره ی 41889 - 021تماس بگیرید و در سریعترین زمان ممکن اقدام به خرید یا مشاهده ی پروازهای متعلق به این شرکت هواپیمایی نمایید.